Gratis verzending voor bestelling van meer dan 90 €
0
dss 0
0 0,00€
U heeft nog geen producten in uw winkelwagen.
Gianluigi Donnarumma miste helaas een tweede redding in de 93e minuut
05 Jan

Gianluigi Donnarumma miste helaas een tweede redding in de 93e minuut

In de Premier League is er een team dat zwakkere teams kan helpen hun zelfvertrouwen terug te vinden en sterkere teams kan helpen hun zwakke punten te identificeren. Dat team is Chelsea, dat onlangs hun manager ontsloeg en met 1-1 gelijk speelde tegen Manchester City. Manchester City-doelman Gianluigi Donnarumma had spijt dat hij in de 93e minuut de tegenstander niet goed had kunnen afweren. Naarmate de wedstrijd ten einde liep, raakte Gianluigi Donnarumma wat ontspannen, waardoor zijn concentratie verslapte.

Een nadere analyse van het doelpunt laat echter zien dat niet alle schuld bij Gianluigi Donnarumma ligt. Geconfronteerd met een aanval van drie Chelsea-spelers, nadat Cole Palmer de bal aanvankelijk niet onder controle had, richtte Gianluigi Donnarumma zijn aandacht op Enzo Fernández. De eerste poging van Enzo Fernández werd onderschept door Gianluigi Donnarumma, maar helaas kon hij de bal niet vasthouden en scoorde de tegenstander opnieuw. Met een reeks scoringskansen had Gianluigi Donnarumma weinig kans gehad om het schot te stoppen, tenzij hij uitzonderlijke vaardigheid had getoond. Het doelpunt van Chelsea in de blessuretijd kostte Manchester City de beste kans op de overwinning.

Na de gelijkmaker rende Enzo Fernández enthousiast naar de zijlijn om uitbundig te vieren met de fans, die trots waren om Chelsea voetbalshirt te dragen. Cole Palmer voegde zich ook bij de menigte; zijn wens om Manchester City te verslaan was eindelijk vervuld. Fans trokken zelfs enthousiast hun voetbalshirts goedkoop uit en zwaaiden ermee, gezien de aanhoudende nederlagen van Chelsea tegen Manchester City in de afgelopen twee jaar. De beste manier voor een speler om een ​​team te overwinnen, is door ze in de wedstrijd te verslaan.